Kozmetika

Chvíľa, keď sa vaša pleť zmenila. Navždy.

Dermalogica vznikla v Spojených Štátoch v roku 1986 s jasným cieľom – ponúknuť zákazníkom kvalitné prípravky bez obsahu bežne používaných zložiek, akými sú lanolín, denaturovaný alkohol, minerálne oleje, umelé farbivá a parfum, ktoré so sebou prinášajú riziko podráždenia. Každý produkt Dermalogica, ktorý vzniká v laboratóriách Medzinárodného dermálneho inštitútu (The International Dermal Institute), obsahuje len tie najčistejšie a najkvalitnejšie dostupné zložky. Prípravky Dermalogica sú vo viac ako 80 krajinách po celom svete vyberané a odporúčajú vyškolenými kozmetičkami s rovnakou starostlivosťou, s akou doktori predpisujú lieky. Kompletný systém starostlivosti o pleť je každému zákazníkovi zostavený na mieru na základe unikátnej analýzy pleti Face Mapping®, pri ktorej profesionál najskôr “dekóduje” jednotlivé zóny tváre, aby mohol odporučiť produkty, ktoré zlepší zdravie klientove pokožky a prinesú viditeľné výsledky.

 

 

 

Dermalogica je presvedčená, že starostlivosť o pleť nie je o luxusných flakónoch, nezmyselne vysokých cenách alebo modelkách s bezchybnou pleťou na reklamných vizuáloch. Rovnako ako starostlivosť o zuby je v prvom rade o jej zdravie. Dermalogica nesľubuje zázraky, ale skutočné výsledky, ktoré so sebou prináša kvalitné zloženie výrobku a jeho profesionálne odporúčania. Dermalogica ponúka produkty určené na starostlivosť o pokožku tváre a tela, rad slnečných prípravkov a starostlivosť adresovanú špecifickým potrebám mužskej pleti.

Nie sme krásni …

Zdravá pleť nemá čo do činenia s načančaným balením ani s modelkami. Naše produkty namiesto toho jednoducho prinášajú výsledky a to pri každom použití. Takže aj keď naše balenia snáď farebne neladí s Vašou kúpeľňou, môžete si byť istí, že sme náš čas strávili nad vývojom zloženie, ktoré Vašej pleti poskytne všetko, čo naozaj potrebuje. Navyše nikdy nepoužívame inak bežné ingrediencie ako minerálne oleje, lanolín, umelé farbivá, parfumy ani inú lacnou vatu. Samozrejme, je to s nimi jednoduchšie, ale sú skrátka škodlivé pre Vašu pleť. Namiesto toho používame zložky, o ktorých sme presvedčení, že fungujú – naša istota je založená na spätnej väzbe od expertov po celom svete, ktorí naše produkty používajú každý deň a majú skvelé výsledky.