Kolagén

Kolagénová terapia – Collagene Beauty Line Ergoline

 

Svetelná infračervená terapia bez UV žiarenia výrazne zlepšuje pevnosť, pružnosť a vzhľad pokožky celého tela. Je to vďaka tomu, že táto unikátna terapia dokáže stimulovať tvorbu kolagénu, elastínu a hyaluronu v tkanive.

Je skvelým pomocníkom v boji proti vráskam,ktoré eliminuje na minimum a zabraňuje tvorbe nových,takisto pomôže ľuďom,ktorých trápia nepekné pigmentové škvrny a opuchy okolo očí.Má aj detoxikačný účinok a zvyšuje odolnosť organizmu proti stresu a zvýšenej záťaži

Kolagénové terapie

 

PROTECT – ochrana pokožky

Prevencia proti starnutiu, výrazne zjemňuje póry, rozjasňuje a vitalizuje pokožku,ktorú zároveň chráni pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia. Zvyšuje odolnosť organizmu proti stresu.

VITALIZE – oživenie pokožky

Vhodná pri prvých prejavov starnutia pokožky, podporuje obnovu buniek, tvorbu kolagénu, zvyšuje okysličenie a hydratáciu pokožky, znižuje hyperpigmentácie, eliminuje vrásky a opuchy okolo oči.

RENEW – obnova pokožky

Vhodná pre zrelú,starnúcu pokožku,redukuje výskyt hlbokých vrások,znižuje tvorbu drobných vrások na krku a dekolte,dopĺňa kolagén a elastín v spojivovom tkanive,dodáva pokožke mladší vzhľad, viditeľne spevňuje pokožku.