Kérastase Paris

Značka Kérastase Paris

Technologicky najpokrokovejšie programy vlasovej starostlivosti Kérastase Paris

Značka Kérastase Paris založená v roku 1964 predstavuje symbol luxusu, modernosti a jedinečnosti. Vďaka expertíze pokrokového výskumu L’Oréal je Kérastase Paris viac ako 40 rokov technologickou špičkou v starostlivosti o vlasy a vlasovú pokožku. Umenie starostlivosti Kérastase Paris je založené na 3 dôležitých komponentoch: najpokrokovejšie technológie, odbornosť Kderníkov-poradcov Kérastase Paris k zákazníkovi.

Najpokrokovejšie technológie v prípravkoch Kérastase Paris.

Ponúkame vám všetky patentované rekonštrukčné terapie, masáž scalpu, precízne strihy, trendové fúkanie a styling, nové techniky farbenia a melírovania vlasov, zažehľovanie keratínu, nadpájanie a zahusťovanie vlasov. V našom teame nájdete kreatívnych hairstylistov, skúsené hairstylistky, je len na vás koho si vyberiete. Všetci sú pripravení vyhovieť vašim požiadavkám a splniť vaše predstavy, tak, aby ste odchádzali nielen so skvelým účesom, ale hlavne dokonale zdravými vlasmi. Vysoká kvalita, integrita, rekonštrukčné bezamoniakové a omladzujúce farby, šetrné melíry, účinné domáce produkty – to sú benefity značky, s ktorou pracujeme.

Expertíza kaderníckych-poradcov Kérastase Paris

Váš Kaderník-poradca Kérastase Paris vám na základe odbornej diagnózy vlasov a vlasovej pokožky odporučí Program osobnej starostlivosti Kérastase Paris na mieru potrebám vašich vlasov a vlasovej pokožky.

Osobný prístup k potrebám vlasov a vlasovej pokožky zákazníka

Každý človek je unikátny, vlasy a vlasová pokožka každého z nás sú tiež jedinečné, preto Kérastase Paris ponúka programy osobnej starostlivosti pre rôzne typy vlasov a vlasovej pokožky. Vhodný program vám odporučí váš Kaderník-poradca Kérastase Paris na základe odbornej diagnózy vlasov a vlasovej pokožky.

Nový prístup k starostlivosti o vlasy a vlasovú pokožku

V salóne Kérastase Paris sa ocitnete v centre všetkej pozornosti. Váš Kadernícky-poradca Kérastase Paris je odborníkom nielen na vlasovú diagnózu a určenie vhodného programu domácej starostlivosti pre vás, ale zároveň disponuje zručnosťami obradov Kérastase Paris. Doprajte si jedinečný zmyslový pôžitok a požiadajte svojho kaderníckeho-poradcu Kérastase Paris o obrad – špeciálnu vlasovú masáž vhodnú jedine pre vás.

Salóny Kérastase Paris

Salóny Kérastase Paris ponúkajú dokonalú starostlivosť o vlasy a vlasovú pokožku v neopakovateľnej atmosfére. Prijmite pozvanie a doprajte svojim vlasom pôžitok z krásy, relaxácie a delikátnych vôňí prípravkov Kérastase Paris vo svete luxusnej vlasovej kozmetiky.

Pokrokový Výskum L’Oréal

Kérastase Paris je špičkou vo svojom obore vďaka laboratóriám pokrokového výskumu L’Oréal. Viac ako 2000 výskumných pracovníkov prispieva k pokroku v kozmetickom priemysle, a zároveň rešpektuje etické zásady a princípy ochrany životného prostredia.

 

Kérastase Elixir ULTIME

Skutočne flexibilný a všestranný prípravok ELIXIR ULTIME sa prispôsobí vlasovým potrebám každej ženy. Jedna jediná kvapka premení každé vlasové vlákno vo vzdušné, ľahké hodváb. Starostlivý výber vzácnych olejov umožňuje pôžitok z tohto hviezdneho prípravku naozaj každej žene – Kérastase prvýkrát vo svojej histórii predstavuje prípravok, ktorý si ako súčasť svojej vlasovej starostlivosti môže dopriať úplne každá žena.

Dokonalá čistota:

Vyskúšajte ako prípravu pred umývaním Šampónový kúpeľov a naneste tri kvapky ELIXIR ULTIME do suchých vlasov a vlasovej pokožky, potom umyte vlasy Šampónový kúpeľov. Pomáha odstrániť nečistoty a dodáva hĺbkovú výživu. Vlasy sú hebké, lesklé a nezaťažené. Vhodné pre jemné i silné vlasy.

Intenzívna starostlivosť:

Použite ako neoplachující intenzívnu starostlivosť v čase, keď vlasy potrebujú viac výživy. Aplikujte dve kvapky ELIXIR ULTIME rovnomerne na strednej dĺžky a končeky uterákom vysušených vlasov a upravte vlasy ako obvykle.

Pre ľahké fúkania:

Ak aplikujete dve kvapky ELIXIR ULTIME do dĺžok a končekov vlasov pred fúkaním, táto hviezdna starostlivosť vlasy vyživí a uľahčí ich úpravu. Prežite okamžitú premenu vlasov a zjednodušte si skrášľujúce rituál starostlivosť o Vaše vlasy.

Finálna starostlivosť:

Samotná kvapka pomôže zdokonaliť posledné detaily Vášho účesu a skrotiť nepoddajné vlasy. Zahaľte sa do oslnivého lesku a zjednoťte vlasové vlákno po celej jeho dĺžke.

Počas dňa:

Vynikajúci pre nepoddajné alebo suché vlasy, ktoré potrebujú dodatočnú kontrolu a výživu v priebehu dňa. Stačí jedna kvapka a Vaše vlasy budú upravené presne podľa Vašich predstáv.