Joico by Shiseido

Joico/Shiseido – umenie zdravých vlasov

dámske, pánske, detské

 

Vysoká kvalita, integrita, rekonštrukčné bezamoniakové a omladzujúce farby, šetrné melíry, účinné domáce produkty – to sú benefity značky, s ktorou pracujeme. Joico  roky patrí k absolútnej špičke, už dvanásť rokov po sebe je nositeľom ceny svetovej kaderníckej akadémie za najzdravšie produkty a farby na vlasy.

Ponúkame vám všetky patentované rekonštrukčné terapie, masáž scalpu, precízne strihy, trendové fúkanie a styling, nové techniky farbenia a melírovania vlasov, zažehľovanie keratínu, nadpájanie a zahusťovanie vlasov. V našom teame nájdete kreatívnych hairstylistov, skúsené hairstylistky, je len na vás koho si vyberiete. Všetci sú pripravení vyhovieť vašim požiadavkám a splniť vaše predstavy, tak, aby ste odchádzali nielen so skvelým účesom, ale hlavne dokonale zdravými vlasmi. Vysoká kvalita, integrita, rekonštrukčné bezamoniakové a omladzujúce farby, šetrné melíry, účinné domáce produkty – to sú benefity značky, s ktorou pracujeme.

 

 

Patentované vlasové terapie Joico/Shiseido

 

K Pak rekonštrukčná terapia

Pre poškodené,oslabené alebo namáhané vlasy. Preniká až do jadra vlasu a vypĺňa ho keratínom a chýbajúcimi aminokyselinami, výsledkom sú zdravé,pružné a lesklé vlasy.

 

Zažehľovacia keratínová terapia

Veľmi jednoduchý a efektívny spôsob rekonštrukcie. Pomocou špeciálnej žehličky do vlasov aplikujeme nanotechnologicky spracovaný keratín a aminokyseliny, táto zmes vytvorí neviditeľný ochranný obal, vďaka ktorému sú vlasy zdravé, hebké a ľahko upraviteľné

 

Scalp therapy

Účinná pomoc pri problémoch s pokožkou hlavy/lupiny,zvýšený mazotok, svrbenie. Jedná sa o liečebnú masáž, pri ktorej sa používa patentované sérum, to dokáže vyrovnať Ph, ukľudniť podráždenie a obmedziť nadmerné padanie vlasov.

 

Smooth Cure terapia

Kúra, ktorá na 72 hodín vyrovná kučeravé alebo porézne vlasy, bez toho,aby bolo nutné ich vyžehiť, zároveň poskytuje vlasom ochranu proti vzdušnej vlhkosti na celých 24 hodín.

 

Moisture terapia

Pre suché, lámavé vlasy. Zabezpečí vlasom potrebnú vlhkosť a spúšťa ich samohydratačný proces, po kúre sú vlasy viditeľne pružnejšie, odolnejšie a pevnejšie.

 

Kolorovanie a melírovanie vlasov

Farby a melíry Joico obsahujú patent Quadramín komplex,ktorý sa postará o to, že vlasy sú počas týchto úkonov zároveň rekonštruované, vyživované. Výsledný efekt je zdravím žiariaca nevymývajúca farby, ktorá dokonale kryje šediny a nezaťažujúci melír. Dokážeme vám zosvetliť odtieň až o dva stupne bez toho, aby sme museli na nich robiť škodlivý chemický zásah. Farebné melíry, tónovanie, duálne farbenie-toto všetko vieme urobiť v jednom kroku vždy s ohľadom na zdravie vlasov.

 

Strihy a styling

je jedno či sa rozhodnete pre klasický strih,alebo máte chuť na niečo extravagantnejšie-naši kaderníci vám vyberú a zrealizujú účes,ktorý vás bude charakterizovať,podčiarkne vašu krásu a čo je dôležité,určite nebude náročný na domácu úpravu.Stylingové produkty sú vždy odolné proti teplu a majú pamäť,vďaka čomu vám účes určite vydrží niekoľko dní.

 

Spoločenské účesy

či sa vám páči jednoduchý výčes,bohaté kučery aleb zložitejší prepletaný drdol je jedno-dokážeme vám vyčariť na hlave čokoľvek tak,aby vám účes vydržal počas celej výnimočnej udalosti.

 

Domáca starostlivosť

Vyberieme pre vás to najlepšie,tak, aby ste nevyhadzovali peniaze za zbytočne veľa vlasových masiek, stylingov. Joico produkty sú spracované nanotechnologiou a preto vám na primeranú starostlivosť stačí vždy len minimálne množstvo prípravku. Sú zostavené tak, aby vám stačilo mať doma dva maximálne tri produkty.