Alterna

Prečo zvoliť Alternu?

Už od roku 1997 Alterna nastavuje vysokú latku v kaderníckom priemysle vďaka prípravkom dosahujúcim naozajstných výsledkov a vďaka povesti postavené na inovatívnych ingredienciách a najmodernejších technológiách.

 

Inovatívne ingrediencie a najmodernejšia, patentovaná technológia

Kaviár, Seasilk®, konope, bambus a kendi olej je len niekoľko príkladov inovatívnych ingrediencií, ktoré Alterna používa na výrobu svojich produktov. Medzi pokrokové, patentovanej technológie patrí napríklad Enzymetherapy ®, systém enzýmov umožňujúci vlasom absorbovať látky, ktoré pozitívne ovplyvňujú produkciu keratínu, a zložka Color Hold ®, ktorá chráni vlasy pred vymývaním farby. Výsledky produktov Alterna tak predčí vaše očakávania. Zaručene.

Dobré pre vašu krásu

Alterna nie je ľahostajné životné prostredie ani vaše zdravie, a tak na výber ingridiencí kladieme rovnaký dôraz ako na výsledok, ktorého s použitím našich prípravkov docielite. Z toho dôvodu sa snažíme vyhýbať sulfátom, parabénom, lepku, DEA, TEA, ftalátom, chloridu sodnému, umelým farbivám, parafínu, minerálnym olejom, ropným derivátom a PABA.

Vlasová kozmetika Alterna je svojím zložením a technológiou najluxusnejšou kozmetikou na svete. Jej preukázateľné výsledky ohromili radu celebrít, ktoré sa pýšia tým, že vlasy majú krásne vďaka Alterne.

Alterna bola založená v roku 1997 v kalifornskom Beverly Hills, aby vyplnila medzeru na trhu, kde chýbala skutočne luxusná produktová rada vlasovej kozmetiky.

Alterna, ktorá ako prvá vo vlasovej kozmetike aplikovala dermatologickú vedu, sa odlišuje využívaním tých najvzácnejších účinných zložiek, ako sú extrakty z kaviáru, morské bioaktívne látky, certifikované organické rastlinné výťažky a taliansky hľuzovkový olej. Produkty tiež obsahujú exkluzívnu technológiu značky Alterna zvanú Enzymetherapy®, ktorá zaisťuje hĺbkovú absorpciu všetkých týchto mimoriadnych zložiek do vlasov, pre dlhšie trvajúce silu, kondíciu a lesk. Technológia Color HoldTM predlžuje žiarivý vzhľad vlasov a ochraňuje ich pred všetkými formami poškodenia svetlom. Preparáty sú bez sulfátov, teda sú k vlasom šetrnejšie, neobsahujú parabény a sú biologicky rozložiteľné.

O kvalite a účinnosti svedčí i špičková klientela, v ktorej nechýbajú hollywoodske celebrity ako Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Mischa Barton, Hayden Panetierre a Jessica Alba.


Alterna predstavila KATIE HOLMES ako novú tvár a spolumajiteľku značky.

Populárna americká vlasová značka Alterna odtajnila spoluprácu s herečkou Katie Holmes, ktorá sa stala spolumajiteľkou a zároveň prvou celebritou v histórii alterny, ktorá bude značku oficiálne reprezentovať.„Katie nás inšpirovala svojou premenou z herečky v mnohostrannú umelkyňu, návrhárku a štýlovú ikonu,“ vysvetľuje Joan Malloy,riaditeľka spoločnosti Alterna Haircare.

Alterna, ktorá bola na trh uvedená v roku 1997, je odborníkmi po celom svete uznávaná prerevolučné zloženie svojích prípravkov a formulí, ktoré neobsahujú v kozmetike bežne používané chemické zložky. Produkty Alterna sú biologicky odbúrateľné a využívajú silu najkvalitnejších rastlinných výtažkov.

„Som naozaj pyšná, že som sa stala súčasťou tejto značky – nielen preto, že sú jej produkty neuveriteľné, ale taktiež aj preto, že sa s jej filozofiou dostupného luxusu a čisto prírodného zloženia stotožňujem,“ vysvetľuje Katie. „Páči sa mi, že Alterna používa len prírodné výťažky a vyhýba sa agresívnym zložkám chemického pôvodu, ako sú sulfáty a parabény. Je to dobré nielen pre moje vlasy, ale aj pre našu planétu. Keď som produkty Alterna vyskúšala prvý krát, vedela som, že sú naprosto výnimočné. Moje vlasy boli totiž zdravšie, lesklejšie a hladšie okamžite po prvom použití,“ dodáva Katie. „Ak by som mala Alternu popísať jedným slovom, potom by to určite bola premena.“

 

BAMBOO

Pretože krásne vlasy by mali byť trvalo udržateľné

Kolekcia prípravkov Bamboo Smooth, Shine, Volume, UV + Color Hold Protection, Men a Style sú
vyrobené z certifikovaných bio surovín, ktoré sú zodpovedne pestované v súlade so zásadami
Fair Trade. Každá rada obsahuje posilňujúci výťažok z bambusu kombinovaný s ďalšou účinnou zložkou
ako je kendi olej, indický egreše, výťažok z koreňa maca, semienko kalahárského melóna, konopné semienko alebo výťažok z modrej juky pre dosiahnutie bezkonkurenčných výsledkov. Zaručene.

Neobsahuje: sulfáty, ftaláty, parabény, lepok, chlorid sodný, umelé farbivá, DEA, TEA a PABA.

 

 

CAVIAR

Posuňte hodinové ručičky naspäť. Výnimočné ingrediencie vrátane výťažku z kaviáru a exkluzívna technológia Age Control Complex obnovujú silu, vitalitu, lesk a pružnosť vašich vlasov, ktoré vďaka nim vyzerajú mladšie. Chráňte svoje vlasy prípravky, ktoré bojujú proti starnutiu už na bunkovej úrovni, a tým chráni proti všetkým trom druhom starnutia: prirodzenému, spôsobenému chémiou i okolitým prostredím.

Výsledok: Vlasy vyzerajú mladšie už po prvom použití.

Kľúčové zložky:
Age-Control Complex ®
Kombinácia výťažku z kaviáru, antioxidantu vitamínu C a regenerujúcich cytokínov zaplavuje vlasy leskom, vitalitou a pružnosťou a výsledkom sú krásne vlasy, mladší na pohľad.

Seasilk®
Zmes vzácnych podmorských rastlín, ktorá dodáva mimoriadnu dávku hydratácie
a regeneruje poškodené vlasy.

CAVIAR Replenishing Moisture Care
Hydratuje a vyživuje suché a krehké vlasy
Rodina produktov Caviar Moisture poskytuje dokonalú hydratáciu a výživu suchým a krehkým vlasom a dodáva im mäkkosť, pružnosť a mladistvý vzhľad.

 

 

 1 Night Highlights

Ľahké melíry ako od profesionála len na 1 noc!

Vďaka kolekcii štyroch jednorazových penových farieb One Night Highlights môžete behom pár sekúnd oživiť existujúce melír alebo ho vyskúšať v novom odtieni úplne bez záväzkov. Konzistencia krémovej peny bohatej na minerály sa ľahko nanáša, rýchlo schne a po zaschnutí sa bez problémov zmýva šampónom.
Farby neobsahujú amoniak, peroxid ani syntetickou farbu.